Data wydarzenia: 05.03.2020 18:00 - 05.03.2020 20:00
Miejsce wydarzenia: Chojnickie Centrum Kultury, Chojnice, ul. Swarożyca 1

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 5 marca na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina, który pokaże komedię damsko-męską.

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” Siemiona Złotnikowa to doskonała komedia, napisana w wyjątkowym, unikalnym rosyjskim stylu: śmiejemy się do rozpuku z jej bohaterów, ale jednocześnie jesteśmy głęboko wzruszeni ich losami.
Para doświadczonych przez życie ludzi: Dina i Wiktor spotyka się na pierwszej, zaaranżowanej przez znajomych randce. Już jej początek jest zgoła niefortunny. On przychodzi za szybko, ona go strofuje i wyprasza z domu… Tak zaczyna się ten subtelny „taniec godowy”, w którym pierwsze skrzypce grają: wzajemne przyciąganie się i odpychanie, skrępowanie i tęsknota za bliskością drugiej osoby, nieporadność i gotowość do przełamania własnego wstydu i lęków.
Czy Dina i Wiktor przetrwają tę próbę? Czy zwycięży rodzące się uczucie i chęć pokonania dojmującej samotności czy też ich związek nie przetrwa? Brawurowo zagrana przez Żanettę Gruszczyńską – Ogonowską i Wojciecha Rogowskiego słodko-gorzka komedia przenosi widzów w świat niepokojów i radości towarzyszących nam wszystkim.
Reżyseria: Żanetta Gruszczyńska – Ogonowska, Wojciech Rogowski
Foto: Izabela Rogowska
Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 5 marca 2020 r., godz. 18:00
Bilety: 35 zł

(do kupienia w kasie ChCK i przez internet)